Key Account Manager

Nívós, multinacionális partnerünk csapatának tagjaként főként országos lefedettségű kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel professzionális felhasználók körében, kiemelten a gépipari szegmensben.

Feladatok

- Országos lefedettséggel kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, budapesti és pest megyei fókusszal
- Gépgyártó partnerek teljes körű kezelése
- Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
- Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
- Ajánlatadási folyamatokban és tenderekben való aktív és lelkiismeretes részvétel
- Az ügyfelek igényeinek magas minőségű kielégítése érdekében a munkatársakkal való proaktív együttműködés
- Adminisztratív teendők

Elvárások

- Minimum 4-5 éves értékesítői tapasztalat és konkrét eredmények
- Key Accountok, vagy nagyobb ügyfelek kezelésében szerzett tapasztalat (előny)
- Vérbeli értékesítő attitűd, megfelelő értékekkel (tisztesség, csapatmunka)
- Gépipari jártasság előny
- Tapasztalt, megbízható csapatjátékos
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
- Határozott fellépés, szakmai alázat
- Fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil, kiemelkedő munkahely
- Hosszú távú szakmai perspektíva, karrierlehetőség
- Intenzív betanulás, oktatás, folyamatos tréningek
- Nemzetközi vállalat

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.