Pályakezdő állások többféle nyelvtudással

Tudtad, hogy a shared service sector hazánk egyik húzóágazata? Szívesen lesnél be a kulisszák mögé, és lennél részese ennek a rohamosan fejlődő iparágnak?
Multinacionális karrierben gondolkozol, de nem tudod, merre indulj? Jelentkezz most, és bízd magad Magyarország piacvezető munkaerő-közvetítőjére!

Ha érdekel a vállalati szféra, kíváncsi vagy, hogyan működnek a világ legdinamikusabban fejlődő multinacionális vállalatai, és mindeközben szívesen kommunikálsz, jársz utána komplex problémáknak, ne habozz, próbáld ki magad!

Feladatok

Számos lehetőséggel várjuk mindazok jelentkezését, akik idegennyelv-tudásukat mindennapi üzleti kommunikációban szeretnék kamatoztatni.

- aktív, idegennyelvű üzleti kapcsolattartás vállalati ügyfelekkel
- kommunikáció belső vállalati egységekkel
- megrendeléskezelés, ügyfélmegkeresések adminisztrációja
- üzleti folyamatok végigkövetése, ellenőrzése
- problémakezelés, ügyféltámogatás

Elvárások

Jelentkezz, ha folyékony angol nyelvtudás mellett tárgyalóképes szinten beszéled az alábbi nyelvek egyikét:
- német
- francia
- olasz
- holland
- spanyol
- norvég

Amit még várunk:
- jó probléma-megoldó képesség, csapatjátékos attitűd
- kiváló kommunikációs készség
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

- karrierlehetőség egy rendkívül gyorsan fejlődő szektorban
- fiatalos, lendületes csapat
- modern munkakörnyezet
- folyamatos tréningek, előrelépési lehetőségek
- nyelvtudás napi használata
- vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Beáta Takács
+36 1 300 6684
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.