PHP Fejlesztő

Magyarországi CAD/CAM/PLM fejlesztéssel és beszállítói tevékenységgel foglalkozó partnerünk keres egy lelkes, agilis és stabil angoltudással rendelkező PHP fejlesztőt!

Feladatok

- PHP alapú rendszer tervezése és fejlesztése Windows környezetben
- Meglévő rendszer migrációja Laravel keretrendszerbe
- Automatizált tesztek tervezése és végrehajtása
- Ügyfélspecifikus modulok fejlesztése specifikáció alapján
- Rendszerdokumentáció készítés
- Frontend tervezés

Elvárások

- 1-2 éves tapasztalat PHP fejlesztői területen
- Windows fejlesztői környezet ismerete
- Angol nyelv szóban és írásban kommunikációs szinten
- PHP 5.3+ magabiztos ismerete
- MySQL ismerete
- JS és jQuery ismerete
- HTML és CSS ismerete
- Képesség strukturált rendszertervezésre
- GIT alapos ismerete (Git-flow)
- Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

- Biztos céges háttér
- Dinamikus fejlődő, lelkes csapat
- Professzionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 20 952 2065
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.