Field Sales Manager - Innovatív Gyógyszercég

Tapasztalt Területi Vezetőt keresünk Kelet-Magyarországra innovatív, etikus és multinacionális gyógyszergyártó céghez!

Vényköteles termékekkel foglalkoztál gyógyszergyártó cégnél és új kihívásokat keresel?

Innovatív és etikus cégnél szeretnéd folytatni a karrieredet?

Érdekel a diabetológia?

Ha igen a válaszod, jelentkezz minél hamarabb neves és stabil, multinacionális gyógyszergyártó partnerünkhöz!

Feladatok

- Szakorvoslátogatói csapat irányítása, támogatása, motiválása Kelet-Magyarország területén
- Országos értékesítési tervek megvalósítása
- Aktív részvétel az éves üzleti tervek elkészítésében, stratégiai tervezés
- Páros látogatások, szakorvosokkal, KOL-okkal való kapcsolattartás
- Országos sales tervek területi leosztása és kivitelezése a sales- és marketing stratégiának megfelelően
- Értékesítési elemzések, heti és havi jelentések készítése

Elvárások

- Egyetemi végzettség (Msc diploma preferált)
- Folyékony angol nyelvtudás (írásban, szóban)
- Minimum 2-3 év területi vezetői tapasztalat gyógyszergyártó cégnél vényköteles termékekkel (Diabetológiai kapcsolatrendszer nem feltétel!)
- Etikus szemlélet
- Eredményorientáltság
- Jó kommunikációs készség
- Analitikus készség
- B kategóriás jogosítvány
- Magas szintű MS office ismeret (Excel, Word)

Amit kínálunk

- folyamatosan bővülő portfólió
- magas szintű szakmaiság
- innovatív gyógyszerek
- stabil multinacionális háttér
- szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek
- versenyképes juttatás (alapfizetés, bónusz, autó)

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szilvia Stubner
+36 20 499 77 71
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.