Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs

Neves hazai online és offline kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz keresünk Német nyelvű ügyfélszolgálati pozícióba, felsőfokú német nyelvtudással rendelkező, talpraesett munkatársat.

Feladatok

- Az oldal indulásához szükséges feladatok és fordítások elvégzése
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a bejövő telefonhívások és emailek kezelése
- Új ügyfelek felkutatása, a kis- és nagykereskedelmi vásárlói kör bővítése
- Termékportfólió, szállíthatóság és árak kapcsán kapcsolattartás a termékmenedzsmenttel
- Előirányzott szállítások kezdeményezése, kapcsolattartás a logisztikával
- Operatív termékadminisztrációs feladatok elvégzése a weboldalon
- Ügyfél-reklamációk kezelése, az ügyfél-elégedettség megtartása

Elvárások

- Német nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt
- Terhelhetőség, kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
- Proaktivitás, tanulékony személyiség
- Előny: Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rupp Patrícia
+36 1 300 6675
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.