Értékesítő faktoring területen

Folyamatosan növekedő, nemzetközi hátterű, faktoring területen tevékenykedő budapesti ügyfelünk részére keresünk Értékesítő munkatársat, aki proaktív hozzáállásával tovább tudja növelni a meglévő ügyfélkört és vállalati sikereket.

Feladatok

- A cég szolgáltatásainak értékesítése kis-és középvállalkozások számára
- Ügyfél portfolió folyamatos bővítése, új ügyfelekkel történő szerződéskötés
- Ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása, személyes akvizíciója
- Pro-aktív értékesítés
- Ajánlatok elkészítése és szerződések előkészítése majd ügyfél tájékoztatáson keresztül a szerződések megkötése
- Folyamatos ügyfélkapcsolat ápolás
- Belső rendszerekben történő adminisztráció

Elvárások

- Minimum 2-3 éves pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat B2B vonalon Faktoring/Banki/Vállalatfinanszírozási/Biztosítási területen
- Az ideális jelölt rendelkezik faktoring területen szerzett tapasztalattal és aktív KKV ügyfélkörrel
- A munkakör betöltéséhez szükséges a kiváló tárgyalóképesség és üzleti érzék, mely erős értékesítői vénával és proaktív hozzáállással párosul
-Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

- Kiváló juttatási csomag (versenyképes fix havi alapbér + jutalék)
- Felelősségteljes, önállóságot lehetővé tevő munkakör
- Folyamatos támogatás, biztos vállalati háttér
- Tréning lehetőségek akár külföldön is

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makay-Rupp Patrícia
+36 1 300 66 75
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.