Senior Technical Architect (.NET)

Partnerünk jelentős bővülés keretében keres Senior Technical Architect (.NET) kollégát.

Feladatok

- Javaslattétel az egyes projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre, illetve ezek gyakorlati megvalósítására
- Fejlesztési keretek meghatározása, eszközök és technológiák kiválasztása, integrált kód és verziókövetés kialakítása
- Új komponensek és alkalmazások kidolgozása
- Rendszer- és szoftver architektúrák kiépítése Microsoft környezetben
- A követelmények technikai megfogalmazása
- Architektúra fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata
- Architektúra implementálásában való részvétel
- Fejlesztések átvételében való közreműködés
- Rendszerek üzemeltetési szabályainak megfogalmazása
- Specifikációk megfogalmazása
- Projekt csapatok technikai támogatása és esetenként vezetése

Elvárások

- Felsőfokú műszaki-informatikai végzettség
- Minimum 6-8 éves software architect (.NET) és/vagy business analyst gyakorlat
- Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év)
- Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás
- Középszintű angol nyelvtudás
- „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés piaci átlagon felüli juttatásokkal
- Kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, Hungary, Magyarország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Mező-Mészáros
+36 1 300 5566
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.