Junior Trader

Partnerünk, multinacionális gyártó- és kereskedőcég számára keresünk kereskedelmi vénával megáldott, logikus gondolkodású, jó kombinációs és elemző képességgel rendelkező kollégát Junior Trader munkakörbe.

Feladatok

- Kereskedők napi munkájának támogatása
- Partnerekkel való kapcsolattartás, ajánlatküldések, adásvételi szerződések megkötése a vállalat terményeire
- Szállítási szerződések nyomon követése
- Piaci információk gyűjtése és szolgáltatása cégcsoporton belül
- Kereskedelmi stratégiák kialakítása, végrehajtása
- Riportok és kereskedelmi elemzések készítése
- Folyamatos kapcsolattartás a cégcsoport irodáival
- Együttműködés a logisztikai osztállyal, ismerkedés a háttérfolyamatokkal

Elvárások

- Felsőfokú közgazdász / külkereskedelmi végzettség
- Kereskedelmi és stratégiai szemlélet
- Deviza- és árupiaci ismeret, tőzsdei területen szerzett szakmai tapasztalat előny
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- További idegen nyelv ismerete előny (német, olasz, francia)
- Önálló, felelősségteljes munkavégzés
- Precizitás
- Kiváló kommunikációs képesség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai perspektíva, fejlődési lehetőség
- Sokszínű, változatos feladatkör
- Motiváló környezet, csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.