Épületüzemeltetési szakértő

Partnerünk a régió vezető energetikai vállalata, és annak kiemelkedő fontosságú gazdasági szereplője.
Dinamikusan fejlődő csapatába Épületüzemeltetési szakértőt keresünk a budapesti üzemeltetési régióban található ingatlanállomány hatékony üzemeltetése és a vállalat működéséhez szükséges létesítménygazdálkodás feltételeinek biztosítása érdekében.

Feladatok

• az adott régió ingatlanállományának komplex műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetése;
• karbantartási tervek elkészítésében való részvétel, a karbantartások tervszerű elvégeztetése;
• az üzemeltetési szolgáltatásokat nyújtó partnerek munkavégzésének felügyelete, ellenőrzése;
• műszaki felújítási, fejlesztési tervek elkészítésében és azok megvalósításában való részvétel;
• vonatkozó jogszabályoknak történő megfelelés biztosítása;
• használókkal történő kapcsolattartás, eseti jellegű igények kezelése;
• a tevékenységgel összefüggő adminisztráció, riportok, analízisek készítése.

Elvárások

• Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki vagy villamosmérnöki diploma előny);
• Nagyvállalati környezetben, hasonló területen szerzett
• Minimum 3 éves tapasztalat;
• Projektmenedzsment tapasztalat;
• MS Office alkalmazások magas szintű ismerete;
• Középfokú aktív angol nyelvtudás;
• Alapvető gazdasági, jogszabályi, pénzügyi, tervezési ismeretek;
• Precíz, önálló, eredmény orientált munkavégzés, lényeglátó, strukturált gondolkodás, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• B típusú jogosítvány.

Amit kínálunk

• Versenyképes jövedelem
• Önálló feladatkör, fejlődési lehetőség
• Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Rita Szitkay
+36 1 300 6517
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.