Könyvelő

Családias hangulatú, dinamikusan fejlődő informatikai céghez keresünk fiatalos, talpraesett könyvelőt, aki a cég teljes pénzügyi rendszerét képes önállóan kezelni.

Feladatok

- Teljes körű könyvelés
- Havin, negyedéves, éves számviteli zárás
- Cafeteria rendszer kialakítása
- Bevallások összeállítása
- Adóbevallások készítése
- Adóhatósággal való kapcsolattartás
- Számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok
- Bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, rögzítése, kiegyenlítése, szállítói folyószámla kezelés
- Adatrögzítés, nyilvántartások vezetése
- Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki tranzakciók rögzítése
- Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
- A cég eszközeinek üzemeltetése (telephely, közmű ügyek, stb.)
- Import alkatrészek vámkezelése
- Cash-flow tervezés előkészítése
- Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség gazdasági területen
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Legalább 2-3 év könyvelés területén szerzett tapasztalat
- Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
- Számviteli, adó és pénzügyi szabályok naprakész ismerete
- Magas szintű Excel ismeretek
- Haladó szintű informatikai ismeretek

ELŐNYT JELENT:
- Kis- és középvállalatoknál szerzett pénzügyes tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
- Családias hangulatú, fiatalos csapat
- Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka
- Szakmai fejlődés lehetősége
- Csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Hajnalka Sziebert
+36 1 300 6706
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.