Payroll Coordinator

Ha magadra ismersz:
- Több éves tapasztalatom van magyar bérszámfejtés és TB területén
- Minimum 1 éves vezetői tapasztalattal rendelkezem
- Beszélek legalább középszinten angolul
- Bérszámfejtési területen látom hosszú távú karrierem

Partnerünk, Magyarország piacvezető outsourcing társasága és számviteli szolgáltatója dinamikusan fejlődő belső HR csapatába keres Payroll Coordinator munkatársat!

Feladatok

- Rendszeres és ad hoc elemzések, jelentések elkészítése
- Asszisztensek koordinálása, betanítása, motiválása, értékelése, munkájuk ellenőrzése
- Napi bérszámfejtési feladatok támogatása és ellenőrzése
- Jogszabály változások nyomon követése
- Bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása, segítségnyújtás adó és költségtervezésben

Elvárások

Elvárás:
- Felsőfokú végzettség
- Legalább 1 éves vezetői tapasztalat HR/pénzügyi vagy számviteli területen
- Bérszámfejtő és/vagy HR szoftver ismerete
- Magabiztos legalább középszintű angol nyelvtudás
- Magabiztos Excel tudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:
- Legalább 1,5-3 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
- Nexon (Loga) bérszámfejtő szoftver ismerete
- Tapasztalat több ügyfél/cég egyidejű kiszolgálásában

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség (későbbiekben manageri pozíció)
- Versenyképes juttatási csomag
- Magas szintű szakmai és soft skill tréningek
- Modern irodai környezet
- Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sziebert Hajnalka
+36 1 300 6706
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.