FMEA Mérnök

Német anyavállalattal rendelkező, folyamatosan bővülő partnercégünk megbízásából keresünk tapasztalt FMEA mérnököt.

Feladatok

- Szakmai támogatás és moderáció a fékrendszerek és azok komponenseire vonatkozó FMEA-k előállításában és az intézkedések végrehajtásában, illetve ellenőrzésében.
- Minőségtervezés az APQP módszertan alapján.
- Fejlesztési folyamat ellenőrzése, továbbfejlesztése minőségi és termékbiztonsági szempontok figyelembevételével.
- Részvétel a termékdesignt érintő minőségi reklamációk kivizsgálásában.
- Termék biztonsági és megbízhatósági irányelvek képviselete a termékkoncepció megalkotása, illetve a termékfejlesztési folyamat során.

Elvárások

- Gépészmérnöki végzettség.
- FMEA rendszerek ismerete.
- Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás.
- APQP gyakorlat.
- Problémamegoldó gondolkodás, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk

- Fiatalos, lendületes csapat
- Innovatív környezet
- Versenyképes fizetés, egyéb juttatásokkal

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Szitkay Rita
rita.szitkay@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.