Projektvezető

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Projektvezető munkatársat.

Feladatok

- Termékgyártási projektek vezetése a tervezési fázistól a szériagyártásig
- Áttelepítési-, NPI-, költségcsökkentő- és optimalizálási projektek megszervezése
- Projektcsapat munkájának megszervezése, felügyelete
- Gyártásba történő bevezetés koordinálása
- Gyártás beindításához szükséges dokumentumok beszerzése
- Költségtervek elkészítése
- Gyártási értékek meghatározása
- Kapcsolattartás a cég más gyártóegységeivel a projektek keretein belül

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Német vagy Angol tárgyalóképes nyelvtudás
- Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
- NPI folyamatok ismerete előny
- Műszaki rajzok szakismerete

Amit kínálunk

- Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
- Szakmai kihívások egy kiváló munkakörnyezetben
- Multinacionális vállalati kultúra
- Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Barbara Kálóczi
+36 1 300 6644
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.