Elektromos karbantartó

Élelmiszeripar gyártás területére keresünk Elektromos karbantartókat

Feladatok

- Hibaelhárítás a gyár egész területén
- Tervezett karbantartási feladatok végrehajtása
- Munkajelentések, formanyomtatványok kitöltése
- Az elvégzett feladatok dokumentálása az SAP megfelelő moduljában

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség - villanyszerelő, műszerész
- Villanyszerelésben, elektronikai berendezések javításában szerezett min. 5 év tapasztalat
- Automatizálási, PLC ismeretek - előnyt jelentenek
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete előny

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség
- Stabil háttér, hosszútávú tervezhetőség
- Versenyképes bérezés és juttatási csomag
- Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Foktő, Bács-Kiskun megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Katalin Kissné Szilágyi
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.