Távközlési mérnök szakértő

Hálózatüzemeltetési és ügyfélszolgálati tevékenységet végző hazai áramszolgáltató ügyfelünk számára keresünk Távközlési Mérnököt.

Feladatok

- A cégcsoport belső kommunikációját támogató távközlési rendszerek és alkalmazások
üzemeltetése
- Diagnosztikai vizsgálatok elvégzése, kiértékelése és dokumentálása
- Az üzemeltetéshez szükséges dokumentációk naprakészen tartása
- Az üzemeltetett eszközök minősítése, karbantartási és rekonstrukciós igényeinek
megfogalmazása tervjavaslat formájában
- Új távközlési végpontok létesítésének menedzselése, bővítési munkákban szakmai részvétel
- Üzembe helyezésekben és üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
- Kapcsolattartás a távközlési berendezések fejlesztőivel és szállítóival

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú
- TCP/IP ismerete;
- Layer 2 switching technológiák ismerete
- Routing (OSPF, BGP) technológiák ismerete
- Önálló munkavégzés, kreativitás
- Jó kommunikációs készség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- „B” kategóriás vezetői engedély

Előny:
- Hálózati eszközök ismerete, CCNA, JNCIA végzettség
- SDH, PDH hálózati eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- MPLS és VPN technológiák ismerete
- Security megoldások implementálásában szerzett tapasztalat
- VoIP technológiák ismerete
- Virtualizált környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Laura Győri
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.