Könyvelő

Kihívásokra vágysz?
Dél-Pesten, Baranya megyében, Bács-Kiskun megyében, vagy Tolna megyében élsz, esetleg belefér a napi ingázás vagy költözés egy jó lehetőségért?
Mindened a számvitel és a könyvelés? Megállnád a helyed egy multinacionális vállalat vidéki gyárában?

Ha ezek mellett legalább 1-3 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, pro-aktívan, felelősségteljesen végzed munkád, hosszú távra tervezel, ez a pozíció Neked való!

Feladatok

- Főkönyvi könyvelések elvégzése, ellenőrzése
- SAP riportok és folyamatok fejlesztése
- Kapcsolattartás hatóságokkal, közreműködés az ellenőrzések során
- Pénzügyi riportok előkészítése
- Kalkulációk, statisztikai jelentések készítése,
- Tárgyi eszközök nyilvántartása, könyvelése

Elvárások

- Mérlegképes könyvelői végzettség (vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség)
- Felhasználói szintű Excel ismeret
- Társalgási szintű angol nyelvismeret
- SAP ismeret
- IFRS tapasztalat előny
- Beruházások és tárgyi eszközök kezelése előny

Amit kínálunk

- Nemzetközi, stabil, fejlődő vállalat
- Fejlődési lehetőség
- Hosszú távú lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Sára Jakó
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.