Junior Termékmenedzser

Piacvezető, Magyarországon két kiskereskedelmi hálózatot működtető partnerünk számára keresünk Junior termékmenedzser kollégát.

Feladatok

- részvétel a termékportfólió kialakításában
- termékkel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
- árazás előkészítése
- bolti megjelenítés kialakításában való részvétel
- egyeztetés, kapcsolattartás a szállítókkal és társosztályokkal
- standard és ad hoc riportok előállítása

Elvárások

- közgazdasági főiskola/egyetemi végzettség
- legalább 1-3 év gyakorlat
- rendszer szemlélet
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (kiemelten Excel, SAP előny)
- kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- kiskereskedelmi gyakorlat előny

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi, piacvezető vállalat
- lendületes, fiatalos csapat
- hosszútávú, megbízható munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.