Hálózati specialista

Komoly múltra visszatekintő telekommunikációs partnerünk várja hálózatai ismeretekkel rendelkező új munkatársait hálózati specialista pozíciókba.

Feladatok

- hálózatüzemeltetéshez kötődő technikai problémák regisztrálása, elhárítása, megoldása
- ügyféligényeknek megfelelő támogatás hálózati problémák esetén
- összetett, 1st line szintjén már nem megoldható problémák technikai kezelése, javítása
- javaslattétel a csoportvezetők felé folyamatoptimalizálása
- aktív kapcsolattartás beszállítókkal, harmadik felekkel, biztosítandó a szolgáltatások megfelelő színvonalát

Elvárások

- magabiztos erős középfokú angolnyelvtudás
- Cisco hálózati ismeretek (CCNA, CCNP minősítés előnyt jelent)
- eredmény-orientált személyiség
- ügyféligények folyamatos nyomon követése

Amit kínálunk

- vonzó juttatási csomag
- központi elhelyezkedésű iroda
- modern, dinamikus munkakörnyezet
- technikai/nyelvi tréningek

Munkavégzés helye

Debrecen

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Lékai Tünde
+36 1 300 66 50
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.