Pályakezdő pénzügyi elemző

Pályakezdők figyelem! Egy légi társaság pénzügyi központjába keresünk pénzügyi elemzőket!

Feladatok

Feladataid lesznek:
- A világ összes országában az eladott, de fel nem használt repülőjegyek visszatérítése egy fiatal, dinamikus csapatban.
-Foglalások kezelése, törlése
-Visszatérítések jogosságának elbírálása, és a visszatérítendő összeg kiszámítása, majd pénzügyi transzakciók indítása
- Marketing eszközök és termékek nyomon követése, és a termékek vizsgálata a visszatérítési folyamat szempontjai alapján

Elvárások

Jelentkezz, ha igaz Rád:
- legalább középfokon beszélsz angolul
- érdekel a pénzügy, de még nincs tapasztalatod
- erős analitikus készségekkel rendelkezel
- szakmai fejlődésre vágysz
- nem riadsz vissza a kihívásoktól

Amit kínálunk

Mit kínálunk?
- Bővülő szolgáltató központ
- Fiatalos csapat
- Kellemes légkör
- Modern, belvárosi iroda

Munkavégzés helye

Budapest, VIII. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Andrási Melinda
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.