Technical/Production Manager

Műanyagipari szektorban tevékenykedő gyártó cég számára keresünk műanyag, fröccsöntési tapasztalattal rendelkező

Feladatok

. Termelési beruházások irányítása

' Gépbeszállítói piac feltérképezése, beszállítók tendereztetése, ajánlatok kiértékelése

. A technológia folyamatos hatékonyságnövelésének biztosítása

' Tervezői és mérnöki tevékenységek előkészítése és kivitelezése a lefektetett projektcélokkal

összhangban

' Meglévő és új technológiák és automatizálási folyamatok felülvizsgálata

. A műszaki osztály vezetése

. Részvétel a vállalat stratégiai és projektterveinek elökészítésében

. A műszaki, jogi és belső normák biztosítása

.A termelés üzemi szintű irányítása, termelés-szervezés

Elvárások

. Felsőfokú végzettség mérnöki / műszaki területen

. Angol nyelvtudás

. Legalább 5-7 év tapasztalat üzemi-gyártókörnyezetben

' Műanyag-fröccsöntési technológiák és berendezések gyakorlati ismerete

. Teljes körű projektmenedzsment tapasztalat, beruházások vezetése

. utazási hajlandóság belföldre és külföldre

. Ms office felhasználói szintű ismerete

. Jó szeryezői és logisztikai készség

Amit kínálunk

. Nemzetközi környezet, kultúra

. kihívást jelentő szakmai feladatok

. szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Petőfibánya, Heves megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Judit Parádi
t +36 1 300 6528
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.