IT labor támogató munkatárs

Külföldi munkavégzésre vágysz? Jól kommunikálsz és ügyfél orientált vagy emellett labordiagnosztikában járatos vagy és kórházi informatikai rendszereket kezeltél? Akkor ne hezitálj jelentkezz most gyógyszeripari partnerünk varsói központjába.

Feladatok

• Támogatói tevékenység: Telefonon és email-en keresztül beérkező ügyfél kérdések kezelése, a labor és kórházi informatikai rendszerekel felmerülő problémák megoldása telefonon keresztül
• rendszer támogatás/ konfigurálás /telepítés/ problémaelhárítás
• Laboratory Information Systems (LIS) kezelése
• A társosztályok támogatása (Field Sales)
• Ügyfelek gyors tájékoztatása, iránymutatás, képzése
• Adminisztráció és dokumentáció a CRM rendszerben
• Nemzetközi csapattal együttműködés szoros kooperáció a hatékony munkavégzés miatt

Elvárások

• Anyanyelvi szintű Magyar nyelv tudás (FELTÉTEL)
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete- minimum B1
• Lengyel, Szlovák és Cseh nyelvismeret előny
• Felsőfokú végzettség, preferáltan informatikai, mérnök-informatikai végzettség vagy márnöki
• Tapasztalat labor és kórházi informatikai rendszerek területén
• Jó koncentrációs, probléma megoldó képesség, nagyfokú türelem és értelmezési készség annak értelmében, hogy telefonon keresztül gyors szerviztámogatást tudjon nyújtani a különböző ügyfeleknek. Nagy nyomás alatt is képes legyen dolgozni.
• MS Office ismeretek
• Jogosítvány

Amit kínálunk

• versenyképes juttatás
• nemzetközi környezet
• tanulási lehetőség
• hosszútávú munkavégzés
• jó munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budaörs

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.