Kisvállalati hitelezési szakértő

Nemzetközi banki partnerünk részére keresünk a Kockázatkezelési Divízión belül a Lakossági és kisvállalati hitelbírálat osztályra munkatársat az alábbi pozícióba: Kisvállalati hitelezési szakértő.

Feladatok

• aktív részvétel a termék- és folyamatfejlesztésben,
• aktív részvétel kockázatkezelési szabályok kialakításában és a szabályzatok elkészítésében
• aktív közreműködés a hitelezési rendszer fejlesztésében, tesztelésében, karbantartásában
• aktív részvétel a kisvállalati, risk stratégia kialakításában
• hitelportfólió elemzése és reporting készítése
• hálózati terület oktatásában való részvétel

Elvárások

• felsőfokú gazdasági végzettség
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• legalább 3 év bankban, vállalati hitelezési területen eltöltött idő
• hitelezési folyamatfejlesztésben és szabályozásban szerzett tapasztalat
• számviteli ismeretek
• alapszintű programozói ismeretek, SAS kezelési ismeretek előnyt jelent
• magas szintű számítógépes ismeretek (Excel (pivot, visual basic), Powerpoint)
• komplex látás- és gondolkodásmód, elemzői készség
• rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség
• önálló, precíz munkavégzés
• jó kommunikációs, prezentációs készség
• határozottság
• terhelhetőség
• jó stressztűrő képesség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsófia Pál
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.