WiFi mérnök

A hazai telekommunikációs szektornak egy meghatározó szereplőjéhez keresünk WiFi mérnököt. Fő tevékenységi területük az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás. A telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésével ügyfelünk cégcsoportja egyre jelentősebb szerepet tölt be a távközlés területén is.

Feladatok

- Beltéri és kültéri nagyvállalati és publikus WiFi megoldások architekturális és részletes műszaki tervezése
- Tervek és dokumentációk készítése új hálózatok kiépítéséhez, meglevő hálózatok fejlesztéséhez, módosításához
- Műszaki megoldások, eszközök kiválasztása
- Beruházásokhoz kapcsolódóan költségkalkulációk elkészítése
- Megoldás kivitelezésének koordinációja, alvállalkozók szakmai irányítása
- Az értékesítés pre-sales mérnöki támogatása
- Üzemeltetés támogatása

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Legalább 2 éves hálózattervezési és építési tapasztalatok (WiFi 802.11a/b/g/n/ac)
- Közép és nagyméretű LAN/WAN és WiFi megoldások tervezésében, kiépítésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- LAN/WiFi technológiák és szabványok ismerete (TCP/IP, VPN/SSL, QoS, 802.11a/b/g/n/ac, Tx Power, RSSI, pre-distortion, IQ mismatch, RF mérési eszközök)
- Gyártói megoldások ismerete (Aruba, Cisco, Juniper, Huawei)
- Angol szaknyelv ismerete és kommunikációs készsége
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség (további minősítések megszerzése)
- Dinamikus csapat
- Innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Laura Győri
laura.gyori@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.