Minőségbiztosítási munkatárs

Magyarország egyik legnagyobb és legmeghatározóbb gyógyszeripari nagyvállalatához keresünk minőségbiztosítási munkatársat hatóanyag analitikai területre analitikai tapasztalattal!

Ha Ön vegyész vagy vegyészmérnök, aki analitikai tapasztalattal rendelkezik és adminisztratív, koordinátori, dokumentátori munka iránt érdeklődik emellett nyitott, közvetlen személyiség
JELENTKEZZEN MÉG MA!

Feladatok

- Hatóanyag analitika részére kiadott anyagok vizsgálata során keletkező reklamációk kezelése, ezzek kapcsolatos kimutatások készítése
- Részvétel reklamációs megbeszéléseken
- Alternatív hatóanyag beszállítók kiválasztásához kapcsolódó feladatok koordinálása, azokban aktív részvétel
- A főosztály tevékenységének hatékonyságának monitorozásában aktív részvétel
- Auditok során az új kolléga feladata lesz az audithoz szükséges dokumentációk összegyűjtése és nyomon követése, valamint az audit megbeszéléseken való részvétel

Elvárások

Alapvető elvárások:
- vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész egyetemi diploma
- 2-3 év tapasztalat analitikai területen
- középfokú angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- precizitás
- megbízhatóság
- nyitott, közvetlen személyiség

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- felsőfokú angol nyelvtudás
- tapasztalat SOP ellenőrzésben, SOP írásban
- azonnali kezdés

Amit kínálunk

- Sikeres, stabil nagyvállalat
- Összetett munkakör
- Koordinátori feladatok
- Családias csapat
- Versenyképes fizetés
- Rugalmas munkarend
- Budapesti munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Valéria Gedeon
+36 1 300 6511
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.