CNC gépbeállító, CNC szikraforgácsoló

Pest megyében működő partnercégünk CNC gépbeállítót és CNC szikraforgácsolót keres saját üzemébe.

Feladatok

3-5 tengelyes CNC maró gépek beállítása / kezelése
Korrekciózások elvégzése a CNC gépeken a mérési protokollok
alapján
CNC megmunkáló programok értelmezése
Műszaki rajzok értelmezése
Szerszámok cseréje
Átállások, beállítások végrehajtása, befogókészülékek
cseréje
Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Elvárások

CNC gépkezelői/programozói végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Műszaki rajz olvasási képesség
Több műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
+36304554757
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.