Karbantartók Pest megye

Pest megyében működő partnercégünk Elektromos és mechanikus karbantartót keres saját üzemébe.

Feladatok

Karbantartási tevékenységek dokumentálása
CNC megmunkáló gépek és célgépek megelőző karbantartása
(3-4-5 tengelyes megmunkáló központok;
CNC köszörűk és szikraforgácsoló gépek)
Javítási, felújítási feladatok elvégzése
Ad hoc gépmeghibásodások elhárítása
Tervezett, időszakos karbantartások elvégzése
A gépek zavartalan működésének biztosítása, rendeltetésszerű
használata

Elvárások

Gépipari szakmunkás vagy technikusi végzettség
1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
Siemens; Fanuc; Heidenhein, Unipro és AEG vezérlések
karbantartási ismerete
Több műszakos műszakrend vállalása

Amit kínálunk

Stabil hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, versenyképes fizetéssel, és folyamatos szakmai fejlődéssel!

Munkavégzés helye

Budapest, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Zsuzsanna Seregi
+36304554757
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.