Üzemmérnök

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok

- Termeléstervezés, ütemtervek készítése
- Rendelések fogadása, vizsgálata, indítása, visszaigazolása
- Határidők megállapítása, nyomon követése
- Anyagigények indítása
- Vevőkkel, partnerekkel való kapcsolattartás
- Vevői reklamációk kezelése
- Gyártósori folyamatok fejlesztésének felmérése
- Minőségügyi megbízotti feladatok

Elvárások

- Szakirányú gépészmérnöki tanulmányok (Bsc/Msc)
- Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
- Ipari környezetben szerzett tapasztalat
- Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
- LEAN ismeretek
- MS Office programok ismerete

Amit kínálunk

- Kiemelkedő bér és béren kívüli juttatások
- Teljesítményt elismerő alapbéren felüli juttatások
- Folyamatos, színvonalas szakmai képzések
- Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet és csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Donát Hajnal
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.