Értékesítési műszaki tanácsadó

Nívós partnerünk értékesítési csapatának tagjaként nap mint nap elkötelezett ügyfélkör kialakítása a cél professzionális felhasználók körében.

Feladatok

- Prémium kategóriás termékek és szolgáltatások értékesítése
- Ügyfelek számára műszaki segítségnyújtás
- Aktív hozzájárulás a napi tervezéshez, az értékesítési tervek eléréséhez/túlteljesítéséhez
- Innovatív termékek és egyedülálló szolgáltatások értékesítése
- Prémium termékek műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása
- Meglévő ügyfélkör kezelése és bővítése
- Fókusz ügyfelek stratégiai fejlesztése
- Ügyfél-orientált csapatmunka a vállalat más részlegeivel

Elvárások

- Értékesítésben szerzett tapasztalat, affinitás és szenvedély az értékesítés iránt
- Középfokú vagy felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
- Műszaki beállítottság
- Eredmény-centrikus, kihívást kedvelő, nyitott személyiség
- Pozitív attitűd, csapatmunkát kedvelő, azt pozitívan befolyásoló
- Határozott fellépés, ugyanakkor szakmai alázattal rendelkező, fejlődésre, feedback alapú vállalati kultúrára nyitott
- B kategóriás jogosítvány
- Műszaki végzettség előny
- Értékesítés területén megfogalmazott hosszú távú karrier célok és ehhez kapcsolódóan angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

- Intenzív betanulás (termék-, és alkalmazástechnika, értékesítési-kommunikációs tréning, stb.), oktatás, tréningek
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil, kiemelkedő munkahely
- Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Pomázi
+36 1 300 66 70
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.