C# .NET Fejlesztő - Németországi munkavégzés

Ügyfelünk az elektronikai gyártási megoldások terén a világ vezető 15 vállalata közé tartozik. Németországban található központjukba keressük bővülés okán a .NET fejlesztői csapat 5. tagját.

Feladatok

- Ipari környezetben történő szoftverfejlesztési projektben való részvétel (C# .NET )
- Ügyféligények elemzése, értékelése, ezek alapján koncepció kidolgozása a termék teljes életciklusára nézve
- Szükséges dokumentáció elkészítése

Elvárások

- C # .NET fejlesztésben szerzett 3+ éves tapasztalat
- Java fejlesztésben szerzett tapasztalat előny
- SQL és XML ismeret
- Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való készség
- Elkötelezettség és motiváció
- Folyékony német és magyar nyelvtudás

Amit kínálunk

- Német munkaszerződés hosszú távra
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség otthoni munkavégzésre
- Szakmai kihívások egy világszinten ismert EMS gyártő cégnél
- Motivált, szakmailag elkötelezett csapat

Munkavégzés helye

Germany, Németország

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

András Sós
+36 1 300 6679
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.