Diplomata értékesítő

Erősséged a kapcsolatépítés? Szeretsz különféle rendezvényeken megjelenni? Esetleg még diplomata körökben is ismert vagy? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Feladatok

Prémium autómárkákkal foglalkozó ügyfelünk számára olyan diplomata értékesítőt keresünk, aki folyamatosan rendezvényekre jár, netwokingel és ezáltal a cég autómárkáit a kiemelt célcsoport körében értékesíti.

Elvárások

Téged keresünk, ha:

• Remekül beszélsz angolul és mellette még egy, lehetőleg világnyelvet is ismersz, amit nyelvvizsga bizonyítvánnyal igazolni tudsz.
• Nyitott vagy, szeretsz ismerkedni, és mindemellett erős értékesítői vénával is rendelkezel.
• Van bejárásod nagykövetségekhez, diplomáciai körökbe, akikkel folyamatosan építened kell majd a kapcsolatot.
• Előny, ha már van tapasztalatod gépjármű-értékesítésében.

Amit kínálunk

Mit is kapnál mindezért cserébe?

Inspiráló kihívásokat, intenzív szakmai fejlődést, versenyképes juttatási csomagot (telefonnal, laptoppal és céges autóval együtt), valamint betekintést egy prémium autómárkákkal foglalkozó vállalkozás mindennapi életébe!

Ha a leírtak alapján magadra ismertél, várjuk jelentkezésedet!

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Makay-Rupp Patrícia
+36 1 300 6675
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.