Transzformátor szerelő

Feladatok

Nemzetközi partnerünk részére keresünk transzformátor szerelő munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel, az alábbi feladatok ellátására:

- Középfeszültségű elosztó transzformátorok összeszerelése
- egyedi gyártású transzformátorok szerelése
- fizikai munka elvégzése 3 műszakban

Elvárások

- Középfokú villamos végzettség és termelésben szerzett tapasztalat,
- Műszaki rajz olvasási készség,
- 3 műszakos, soron végzett fizikai munka vállalása,
- Középfokú műszaki ismeretek/ tanulmányok,
- Jó kézügyesség, precíz munkavégzés,
Előnyt jelent:
- Villamos gépszerelői, erősáramú gépszerelői végzettség, elektroműszerész végzettség illetve tapasztalat

Amit kínálunk

- Nemzetközi gyártási munkakörnyezet,
- 3 műszakos munkavégzés,
- Kölcsönzött munkaviszony,
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tóth Tímea
timea.toth@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.