Stratégiai beszerző - Készlettervező (Kelet-Magyarország)

Neves kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Stratégiai beszerző - Készlettervező pozícióba ambiciózus jelöltet!

Feladatok

- Beszerzési folyamatok koordinálása
- Folyamatos beszállítófejlesztés
- Árajánlatok bekérése, kiértékelése
- Beszállítók ajánlatainak, árkalkulációinak ellenőrzése, optimalizálása
- Megtakarítások, költségracionalizálás
- Ártárgyalások lefolytatása
- Szerződéskötés, szerződések felkövetése, karbantartása

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Beszerzésben szerzett tapasztalat
- Jó kommunikációs képesség
- Magabiztosság, érdekérvényesítő képesség

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Fejlődési lehetőség
- Hosszú távú, biztos háttér
- Céges autó, laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kinga Molvay
kinga.molvay@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.