Ügyfélszolgálati munkatárs - német és magyar nyelven

Folyékonyan beszélsz németül és úgy érzed, hogy bármit el tudsz intézni? Kiváló a szervezőkészséged és fordítási feladatokat is szívesen vállalsz?

Akkor Téged keresünk!

Multinacionális partnerünk csapatába keresünk új kollégát Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba mielőbbi kezdéssel.

Feladatok

- Karbantartási vezető támogatása a járműipari termelő berendezések karbantartásában
- A berendezések állapotának felügyelete
- Az üzemzavar-elhárítási munkálatok elindítása, koordinálása - Kapcsolattartás, egyeztetés az érintett területekkel
- Napi riportok német nyelvre fordítása
- A vonatkozó munkamegbízások és visszajelzések összeállítása és nyomon követése

Elvárások

- Magabiztos NÉMET nyelvtudás
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Önállóság és magas szintű szervezőkészség
- Térbeli és időbeli rugalmasság
- MS- Office ismeret

Előny:
- Szakmai tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen dolgozó diszpécserként
- Műszaki végzettség
- SAP ismeret

Amit kínálunk

- Nemzetközi környezet
- Karrierlehetőség egy multinacionális vállalatcsoporton belül
- Versenyképes juttatási csomag
- Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkavégzés helye

Kecskemét

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kissné Szilágyi Katalin
06 30 98 100 58
katalin.szilagyi@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.