Ügyfélkapcsolati munkatárs - Egészségügyi területre

Ügyfelünk, 2002 óta Magyarországon tartózkodó, őssejtmegőrzéssel és genetikai tesztekkel foglalkozó prémium kategóriás stabil, nemzetközi cég. Számára keresünk ügyfélkapcsolati munkatársat.

Feladatok

- Az ügyfél termékeinek megismerése és aktív értékesítése
- Kimenő hívások indítása, potenciális ügyfelek felkeresése
- Személyes tájékoztatás nyújtása
- Adminisztratív teendők

Elvárások

- Középfokú angol nyelvismeret
- Egészségügyi végzettség vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
- Rugalmas, nyitott, dinamikus személyiség
- Monotóniatűrés, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

- Dinamikus csapat, kiváló portfólió
- Családias környezet, kisebb méretű cég
- Érdekes, izgalmas feladatkör
- Teljesítményarányos bónusz
- Cafeteria

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kata Gombos-Kovács
+36 1 300 6614
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.