Termelési operátor

Ügyfelünk egy multinacionális hátterű vállalat, amely a régióban egyedülállóan stabil munkahelyeket kínál. További növekedésüket elősegítendő új munkatársakat keresünk Termelési operátor pozícióba.

Feladatok

- termelő gépek felügyelete, alapanyagokkal történő ellátása
- félkész- és késztermékek minőségellenőrzése
- gyártó folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

- 8 általános iskolai végzettség
- minőségorientált, igényes munkavégzés
- 3 műszakos (5+2 nap) munkarend vállalása

Előnyként értékeljük
- a termelő környezetben szerzett tapasztalatot
- a középfokú végzettséget
- a számítástechnikai ismereteket

Amit kínálunk

- világszínvonalú munkakörnyezet
- vállalati buszjáratok Komárom-Esztergom megye területén belül
- jó munkahelyi légkör
- hosszú távú stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya

Munkavégzés helye

Tatabánya

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
+36 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.