Karbantartó

Multinacionális gyártó partnerünk keres új Karbantartó kollégákat azonnali kezdéssel.

Feladatok

- Gépek berendezések mechanikus üzemeltetése, kezelése, karbantartása
- Tervszerű megelőző karbantartás
- Épületek, helyiségek és berendezések mechanikus karbantartása, javítása
- Hibák azonnali javítása, a folyamatos termelés biztosítása
- Szükséges alkatrészek engedélyeztetése és rendelése
- A munkahelyi felettes által meghatározott egyéb feladatok ellátása
- Fejlesztési és költséghatékonyság növelő ötletek kidolgozása

Elvárások

- Középfokú-, vagy annak megfelelő végzettség
- Technikus vagy lakatos végzettség vagy ezzel egyenértékű
- 3 év munkatapasztalat
- A munkaköri feladatokhoz tartozó ismeretek elsajátáítása
- Legalább középfokú villanyszerelő végzettség, erősáramú berendezés, szerelői, kezelői képesítés
- Tanulási, fejlődési hajlandóság
- Magabiztos kommunikáció, kezdeményező hozzáállás, jó problémamegoldó képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Keleti munkakultúra elfogadása, átlagon felüli rugalmasság
- Tatabánya környéki lakóhely
- 2-3 szak,megszakítás nélküli munkarend, készenlét vállalása.

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- munkába járás támogatása
- béren kívüli juttatások
- hosszú távú munkalehetőség
- túlórázási lehetőség
- családias légkör

Munkavégzés helye

Környe, Komárom-Esztergom megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Koczkás Nikolett
+36 34 200 330
tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.