Szerviz Technikus - Huzalszikra forgácsoló gép

Ügyfelünk a gyártásautomatizáló berendezések vezető gyártója a világon.
Magyarországi hálózat bővítése miatt, új kollégát keresünk a csapatba.

Feladatok

- Új gépek üzembe helyezése a megrendelő telephelyén

- Gépek javítása, kiszállás partnerekhez és a helyszínen történő javítási munkák elvégzése

- Műszaki támogatás nyújtása a felhasználók részére

- Tervezett karbantartások elvégzése

- Szükséges alkatrész-igények felmérése

Elvárások

- Minimum középfokú műszaki végzettség

- Huzalszikra forgácsolási területen szerzett szervizes vagy gépkezelői tapasztalat

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Megbízható, precíz munkavégzés

- Rugalmasság, utazási hajlandóság

- Jó kommunikációs készség

- Önálló munkavégzés

- Ügyfélorientált gondolkodásmód

- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai (Magyarországon és külföldön) és angol nyelvi képzések

- Versenyképes jövedelem

- Professzionális szerszámok és felszerelések (céges autó, laptop, mobiltelefon) biztosítása a

munkavégzéshez

- Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

Törökbálint, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Judit Parádi
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.