Karbantartó

Komáromba papír csomagolóanyag gyártással foglalkozó partnerünkhöz keresünk kimagasló bérezéssel karbantartó pozícióba munkavállalókat.

Feladatok

Feladatok:
• A géppark elektromos karbantartása, ellenőrzése
• Meghibásodott gépek javítása
• Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
• Épületkarbantartás

Elvárások

Elvárások:
• Elektroműszerész vagy villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő technikusi, minimum szakmunkásképző végzettség
• Karbantartási anyagok és gépalkatrészek beazonosítása és kezelése
• PC felhasználói szintű ismerete
• Munkavégzés több műszakos munkarendben

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
• Kimagasló bérezés
• Bónuszrendszer
• Cafetéria

Munkavégzés helye

Komárom

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ányos Szonja
34/200-330

e-mail: tatabanya@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.