Researcher - Fejvadász gyakornok

Ha:
- leköt az internet világa
- szeretsz a neten keresgélni, információért kutakodni és nyomozni
- szívesen lógsz a telefonon
- könnyen meggyőzöl másokat

Csatlakozz hozzánk!

A Randstad csapata aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező gyakornokot keres researcher-i pozícióba! Ez egy szuper lehetőség arra, hogy megalapozd ismereteidet a fejvadászat és a HR világában.

Feladatok

Feladatok:
- Tapasztalt tanácsadók munkájának a támogatása
- Potenciális jelöltek felkutatása és felkeresése
- Alternatív csatornákon keresztül, fejvadász módszerek alkalmazása többféle pozícióra
- Jelölt adatbázis létrehozása
- Adatbázisok frissítése
- Kapcsolattartás jelöltekkel

Elvárások

Elvárások:
- Folyamatban lévő főiskolai/egyetemi tanulmányok
- Minimum 6 hónap (de mi hosszúváton tervezünk veled) munkavégzés vállalása heti minimum 30 órában
- Felsőfokú (C1) aktív angol nyelvismeret
- HR és a social media iránti erős érdeklődés

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
- Lendületes, fiatalos csapat
- Lehetőség egy tanácsadó cég és az SSC piac megismerésére
- Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kata Gombos-Kovács
+36 1 411 2090
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.