Recepciós / asszisztens

A Randstad Hungary Magyarország vezető munkaerő-közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen. A világ egyik vezető HR-szolgáltatójaként cégünk a munka világának aktív formálója.
A Randstad Hungary Magyarország piacvezető munkaerő közvetítő cége, a Randstad csoport tagja, mely 50 éves múltra tekint vissza és 44 országban van jelen szolgáltatásaival. A vállalat 2004-ben nyitotta meg első irodáját Budapesten, és 2010-ben egyesült Magyarország egyik vezető személyzeti tanácsadó cégével, a ProfiPowerrel, ezzel létrehozva a piac egyik legmeghatározóbb szereplőjét. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk most egy új kollégát recepciós/asszisztens munkakörbe.

Feladatok

• ügyfelek, jelöltek fogadása
• beérkező telefonhívások kezelése
• utazások szervezése, repülőjegy és szállásfoglalás
• céges adatbázis karbantartása
• Back office és vezetők adminisztratív támogatása
• iroda rendjének fenntartása

Elvárások

• közép vagy felsőfokú végzettség
• magabiztos angol nyelvtudás
• pontos, precíz munkavégzés
• kedves, segítőkész attitűd

Amit kínálunk

• versenyképes juttatások
• fiatalos csapat
• stílusos munkakörnyezet
• központi elhelyezkedés

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Andrea Oláh
andrea.olah@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.