C++ Programozó

Feladatok

Egy nemzetközi mobiltelefon szerviz és tesztelő szoftver fejlesztésében kell részt venni, annak a napi szintű fejlesztését ellátni.

• Szoftver funkciók implementálása, folyamatos aktualizálása
• Programkód dokumentálása, karbantartása
• Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban
• Mobil app fejlesztése (is)
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel, igények egyeztetése

Elvárások

• Adatbázis kezelési ismeretek
• Android, iOs, Windows phone fejlesztői tapasztalat
• C#, SQL, ARM ismerete

Amit kínálunk

• Hosszú távú, stabil munkahely, akár suli mellett is (értelmes kereteken belül)
• Betanulás tapasztalt kollégák mellett
• Innovatív, fiatalos csapatban zajló munkavégzés
• Folyamatos technológiai- és tudásbeli fejlődési lehetőség
• Kiemelkedően kellemes, nem irodaházi munkakörnyezet (Google, Facebook jellegű iroda)
• Rugalmas munkaidő beosztási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Ildikó Rác
+36 30 981 00 54
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.