Elektronikai szerelő

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Budapesti telephelyére keresünk Elektronikai szerelő munkatársakat.

Feladatok

- Munkautasítás alapján elektronikai termékek elő- és végszerelése
- Pneumatikus és elektromechanikus eszközök összeszerelése, tesztelése, ellenőrzése
- Fékberendezések elektronikus tesztelése
- Hibajegyzék készítése, azok rögzítése

Elvárások

- Elektronikai végzettség
- Minimum 1-3 éves gyártó- vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
- Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
- Képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására
- 3 műszakos munkarend és szükség szerint szombati munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

- Innovatív termékek, technológiák és megoldások
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Modern géppark és korszerű feltételrendszer
- Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
- Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Izsák Viktor
viktor.izsak@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.