Szakorvoslátogató Innovatív gyógyszercég (Csongrád, Békés, Bács-Kiskun)

Feladatok

Szakorvoslátogató vagy Dél-Kelet Magyarország területén?

Innovatív és etikus cégnél szeretnéd folytatni a pályádat, ahol végre a munka-magánélet egyensúlyát komolyan veszik?
Szeretnél egy közvetlen, pozitív és támogató területi vezetővel együtt dolgozni?
Termékbevezetésekre, biztonságra, és kisebb nyomásra vágysz?

Ha igen a válaszod, jelentkezz most és csatlakozz diabetológiai üzletágba a piac egyik elismert, innovatív gyógyszeripari vállalatához Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megyében lévő területre!

Feladatok:

- Orvosok, szakorvosok látogatása (diabetológusok, belgyógyászok) Csongrád, Békés és Bács-Kiskun megyében
- Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
- Jelentések készítése a vezetőség részére
- Piacfigyelés

Elvárások

- Egészségügyi végzettség (orvos vagy gyógyszerész diploma előny)
- Orvoslátogatás területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Aktív vagy régi munkatapasztalat - kapcsolatrendszer diabetológiai vonalon előny, de nem feltétel
- Középfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

- Stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehetsz
- Kiváló juttatási csomag, kiemelkedő alapfizetéssel
- Folyamatos képzések
- További karrierlehetőség
- Egy elit csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye

Csongrád, Békés, Bács-Kiskun

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Stubner Szilvia
szilvia.stubner@randstad.hu
20 499 77 71
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.