Senior Rendszergazda

Feladatok

- Biztosítói folyamatokat támogató (Microsoft) rendszerek és interfészeinek üzemeltetése (telepítés, adminisztráció, felügyelet, karbantartás, konfigurálás, frissítések és javítócsomagok telepítése, hibaelhárítás, probléma elhárítás, stb.);
- Teljesítmény elemzés, optimalizálás Microsoft környezetben;
- Fejlesztési projektben szakmai támogatás nyújtása;
- Specifikált igények szerinti paraméterezések elvégzése a fejlesztést nem igénylő módosítások esetén;
- Tesztelés támogatás;
- Felhasználók támogatása;
- Rendszerüzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk karbantartása

Elvárások

- Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
- Legalább 4-5 év releváns szakmai tapasztalat
- MS-SQL magas szintű üzemeltetői és felhasználói ismerete;
- Windows operációs rendszeren szerzett üzemeltetési és alkalmazás adminisztrátori gyakorlat;
- Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség;
- Önállóság, stressztűrő képesség;
- Ügyfélorientált, szolgáltatói szemlélet;
- Jó kommunikációs készség;
- Pontosság, precizitás, megbízható, felelősségtudatos munkavégzés

Előny:
- AS/400 rendszer ismeret, gyakorlat
- Oracle adatbázis ismeretek;
- programozási ismeretek;

Amit kínálunk

- Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér,
- Fejlődési lehetőség,
- Dinamikus csapat.

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.