Integrációs specialista

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába Integrációs Specialista munkakörbe.

Feladatok

Feladatok
- Ügyfelünk által fejlesztett repülőgép szimulátor telepítése, karbantartása, szoftver és hardver frissítése
- Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt
- Ügyféllel való kapcsolattartás szimulátorközpontban, reagálás az ügyfélkérésekre
- Hibák jelentése és nyomon követése
- Munkafolyamatok fejlesztése
- Az ügyfél elvárásainak és a határidőknek megfelelő döntéshozatal

Elvárások

Elvárások
- Villamosmérnök vagy Szoftvermérnök végzettség
- Hajlandóság külföldi munkavégzésre a munkaidő min. 50%-ában
- Rendszerintegrációban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Számítógépes hálózatok alapos ismerete
- Szkript nyelvek legalább alapszintű ismerete (bash, perl)
- Programnyelvek ismerete (legalább olvasás szintjén)
- Elemzések és jelentések készítésében szerzett tapasztalat
- Önszervező és proaktív hozzáállás
- Műszakban és/vagy hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
- Önállóság és gyors tanulás
- Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Büntetlen előélet, biztonsági tanusítvány igényléséhez

Előnyt jelent
- Szimulációs rendszerek ismerete
- Összetett, több nyelven (pl. C++, Java) írt alkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, Python, perl, racket stb.)
- Német és/vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Boglárka Hubai
boglarka.hubai@randstad.hu
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.