Junior Sales Support Munkatárs

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, kereskedelmi asszisztenciában tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, az alábbi pozícióba

Feladatok

- értékesítési menedzserek munkájának támogatása
- riportok, kimutatások készítése, a vezetői döntéshozatal támogatása
- kapcsolattartás meglevő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása, hideg hívások indítása
- értékesítési és megrendelési feladatok elvégzése és adminisztrációja
- adatbázisok karbantartása, frissítése, nemzetközi szoftverek használata
- ajánlatbekérés teljes körű menedzselése importőrtől, kereskedéstől
- kalkulációk, ajánlatok és dokumentációk elkészítése
- ajánlatadási folyamat nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel
- valamennyi ügyféligény, kérés, adatszolgáltatási igény pontos kezelése
- reklamáció és panaszkezelés
- fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- érdeklődés a gépjárművek iránt
- kiemelkedő MS Excel ismeret
- tárgyalóképes angol nyelvismeret
- ügyfélközpontú gondolkodás
- jó kommunikációs és tárgyalási készség
- precíz, pontos adminisztráció és nyilvántartás-kezelés
- csapatjátékos magatartás
- önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- hosszú távú fejlődési lehetőségek
- multinacionális vállalti környezet
- barátságos légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Forgó Kinga
+36 1 411 4039
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.