Sharepoint Fejlesztőmérnök

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Meglévő IT megoldásokkal foglalkozó csapatukba keresünk Sharepoint Fejlesztőmérnök kollégát.

Feladatok

- Microsoft vállalati termékek (SharePoint) bevezetése, fejlesztése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Fejlesztéssel kapcsolatos tanácsadás, javaslatok kidolgozása
- Igényfelmérés, projekt előkészítése

Elvárások

- Felsőfokú releváns műszaki végzettség
- SharePoint Server 2010/2013 szolgáltatások és fejlesztői ismeretek
- SharePoint alapú vállalati portál kialakításában, testreszabásában szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- .Net, ASP.Net fejlesztési tapasztalat
- MS SQL Server ismeretek
- Legalább 3 éves gyakorlati tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelenthet:
- Microsoft és egyéb gyártói minősítések
- Projektvezetői tapasztalat
- Microsoft Cloud megoldások ismerete

Amit kínálunk

-Versenyképes fix jövedelem
-Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
-Jó hangulatú, fiatal és dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Gergely Makai
+36 1 300 6526
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.