Manufacturing data analyst

Pontos precíz vagy és az Excel táblákat kitűnően tudod kezelni?
Gyártócégnél szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben? Akkor jelentkezz multinacionális gyártó cégünkhöz

Feladatok

- napi szintű KBI, KPI-ok meghatározása gyártásra vonatkozóan és riportálás a termelésvezető felé.
- MES system napi szintű használta
- Berendezések hatékonyságának vizsgálata, erről riportok készítése napi-heti és havi szinten.
- Excel táblák felhasználó szintű ismerete, adatbázisok készítése, összehasonlítása.
- szoros együttműködés a különböző osztályokkal, műszakvezetőkkel
- gyártás hatékonyságának a növelése az adatok értelmezése által.

Elvárások

- felsőfokú végzettség (Közgazdász diploma preferált, de nem kitétel)
- Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
- line efficiency ismerete
- Gyártásban szerzett tapasztalat előny
- nagyon erős Excel tudás
- min. KÖZÉPFOKÚ angol nyelvtudás
- monotonitás tűrő képesség
- precizitás
- jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

- normál munkarend
- versenyképes fizetés
- nemzetközi környezet

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós, Pest megye

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.