Beszállító fejlesztő mérnök

Minőségügyben és beszállítók fejlesztésében tapasztalt vagy? Lendületes vagy és jól beszéled az idegen nyelveket?
Akkor jelentkezz gyártócégünkhöz az alábbi pozícióba: Beszállító fejlesztő mérnök.

Feladatok

-Felelős az érintett beszállítók minőségi teljesítményeiért, valamint a költségekért és a szállítási képességért
-Koordinálja a belső és a beszállítói reklamációk feldolgozását, azonosítja a hiányosságokat, cselekvési tervet készít a fenntartható fejlesztésre és végrehajtás nyomonkövetésére
-A beszállítói minőség és szállítási pontosság javítása érdekében beszállító fejlesztési projekteket indít és hajt végre
-Újdonság projektek esetében AQP projektek indítása és levezetése a szériaszállítások minőségének biztosítása érdekében
-Jóváhagyó és megelőző auditokat végez a beszállítóknál

Elvárások

-Műszaki irányú tanulmányok (például gépész vagy mechatronika)
-Legalább 2 éves tapasztalat beszállító fejlesztés területén
-Projekt vezetési ismeretek
-Minőségügyi technikák alapos ismerete
-Kommunikációkészség és elkötelezett vevőközpontú hozzáállás
-Német és / vagy angol nyelvismeret és utazási hajlandóság
-Magas szintű MS-Office és SAP ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Anita Rózsa
+36 1 300 6674
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.