Éttermi igazgató / F&B Manager

Ügyfelünk a régió egyik exkluzív szállodájában kínál kiváló álláslehetőséget Éttermi vezető/F&B Manager/ pozícióban. A meghirdetett állásra első sorban a régióból várjuk a jelentkezéseket, de ügyfelünk a költözésre is nyitott.

Feladatok

- Felelősség a szálloda valamennyi vendéglátó-egységének üzemeltetéséért (beszerzés, előírások betartatása, marketing- és gazdasági tevékenységek)
- Az egységek kereskedelmi tevékenységének irányítása
- Forgalom folyamatos felügyelete, elemzése, növelése
- Hatékonysági mutatók figyelemmel követése
- A csapat teljesítményének és a szoláltatás színvonalának folyamatos emelése
- Kiváló kiszolgálási standardok biztosítása
- A vendéglátó terület marketingtervének kialakítása az értékesítési igazgatóval együttműködve
- Gasztronómiai események megszervezése
- Új Munkatársak kiválasztása, betanítása
- Statisztikák, zárások, beosztások elkészítése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 5 év szállodai F&B területen szerzett tapasztalat (korábbi vezetői tapasztalat elengedhetetlen)
- Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
- Magabiztos, üzlet-orientált, innovatív személyiség
- Vendég-központú vezetői szemlélet
- Kiváló problémamegoldó és szervező készség
- Jó tárgyalási- és üzletkötői képesség

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Exkluzív munka környezet
- Egyéni fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Hajdúszoboszló

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Tamás Szekér
+36 1 300 6609
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.